خرید بک لینک
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
خرید توتون توتون
مزوتراپي در اصفهان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :echoob
تاريخ: 1398/3/1  ساعت: ۰۶

مواد دارويي متعددي در جوانسازي پوست موثرند؛ از جمله رتينوييدها، اسيدهاي ميوه، ماتريكسيل، ضدآفتاب ها، كِرم هاي حاوي استروژن گياهي و بالاخره كِرِم ها و لوسيون هاي حاوي ويتامين هاي مختلف به خصوص ويتامين هاي C و E. رتينوييدهاي موضعي مانند ترتينويين از ديرباز در درمان بيماري هاي مختلف پوستي مانند آكنه (جوش غرور جواني) كاربرد داشته اند و همچنين در درمان آسيب هاي پوستي ناشي از نور آفتاب و نيز پيري پوست ناشي از افزايش سن به كار مي رفته اند. اين نوع كِرِم ها و اسيدهاي ميوه مانند آلفاهيدروكسي اسيدها به دليل لايه برداري پوست، تحريك پذيري آن را در برابر نور آفتاب افزايش مي دهند و بنابراين افراد بايد براي حصول نتايج مطلوب استفاده صحيح از ضدآفتاب را مدنظر قرار دهند. امروزه برخي مواد در كِرِم هاي جوان كننده به كار مي رود كه ادعاي تحريك كلاژن سازي پوست را دارند؛ مانند ماتريكسيل كه در بسياري از كِرِم هاي جوان كننده پوست (ضدپيري) وجود دارد.

خالبرداري در اصفهان

ويتامين هاي C و E نيز آثار اثبات شده اي در مقابله با راديكال هاي آزاد و آسيب هاي پوستي ناشي از نور آفتاب دارند و نه تنها مصرف خوراكي آنها براي پوست مفيد است؛

ليزر كك مك اصفهان

بلكه مصرف موضعي آنها در پيشگيري از پيري پوست كاربرد دارد.
ميكرونيدلينگ اصفهان

استروژن گياهي (فيتواستروژن) مانند استروژن سويا نيز اثر قابل قبولي در پوست هاي محروم شده از هورمون هاي زنانه در خانم هاي يائسه و جوان سازي پوست داشته است.

مزوتراپي در اصفهان

 ردپاي آنها را در بسياري از كِرِم هاي ضدپيري مخصوص سنين يائسگي خواهيم ديد.


مزوتراپي مو اصفهان
لاغري با كويتيشن در اصفهان


متخصصان زيبايي پوست به مراجعه كنندگان خود توصيه ميكنند براي جلوگيري و از خشكي صورت و چين و  چروك پوست، تقويت كننده هاي پوست و آبرساني مناسب پوست را فراموش نكنند.براي درست كردن اين ماسك يك خيار متوسط را پوست كنده و آن را رنده نماييد سپس يك قاشق غذاخوري روغنگليسيرين به آن اضافه كنيد و به مدت 20 دقيقه آن شب روي پوست خود بگذاريد.براي درست كردن اين ماسك ميتوانيد از پوست خيار به تنهايي استفاده نماييد براي اينكار كافيست كه پوست خيار را رنده كرده و با گيليسيرين تركيب كرده و روي پوست خود قرار دهيد.

ليزر جاي جوش در اصفهان

:
برچسب‌ها:

[ ]